Web TV Nedir ?

Web TV Nedir?

      Web TV, İnternet TV veya İnternet Televizyonu aşağı yukarı aynı anlamları taşır. Web TV’yi en kısa şekilde şöyle anlatabiliriz; İzleyicilerin istedikleri yerde, istedikler zaman, istedikleri içerikleri PC, Notebook, Tablet ve Mobil  cihazlar ile internet üzerinden izlemelerine olanak veren yeni nesil televizyondur.

Web TV’ler ile Youtube gibi sitelerin farkları nelerdir?

     Youtube, DailyMotion, Vimeo, İzlesene gibi portallar video paylaşım siteleridir. Bu sitelere üye olan kullanıcılar, sitenin kullanım ve paylaşım kuralları çerçevesinde videolarını yükler ve paylaşırlar. Yayınlama, yayından kaldırma ve görüntüleme hakları portal yöneticilerinin elindedir.
Web TV’lerde ise yayının kontrolü yayın sahibinin elindedir. Kuralları ve yayın akışını yayın sahibi belirler. Web TV’lerde video paylaşan kullanıcıların değil, sadece yayının kendi içeriği yayınlanır.

Web TV kurmak için Metmar Bilişim’in sağladığı avantaj nedir?

      Metmar Bilişim olarak sizler için a’dan z’ye anahtar teslim web televizyon kurulumu yapıyoruz, Rejisinden stüdyosuna kadar, ister gerçek stüdyo isterseniz gerçeğe yakın sanal stüdyoları, hizmetinize sunuyoruz. eğitimlerimiz bittikten sonra yapmanız gereken şey yayın butonuna dokunmak kalıyor. 
      Web televizyon kurulumları için binlerce dolar harcamanıza gerek yok, en uygun bütçe ile en kaliteli yayıncılığı sağlayacağımıza emin olabilirsiniz. Bilgi almak için 0850 304 07 69 veya 0506 281 89 71 nolu telefonları arayabilirsiniz.

Bir Web TV kurmak için neler gerekir?

Profesyonel bir Web TV kurmak için şu bileşenlerin toplandığı entegre bir sistem gerekir;

  Her türlü konuda fikir,bilgi,teknik destek

  ADRES

  Avsallar Mah. Karaçaltı Cad. No : 32/A Alanya / ANTALYA

  TELEFON

  +90 850 304 07 69 - 0506 281 89 71

  EMAIL

  info@metmarbilisim.com

  Cart